ELITE CLUB. EROTIC AND SPA MASSAGE IN LVIV

Работаем только по предварительной записи. Гарантируем полную конфиденциальность
Працюємо цілодобово
м. Львів, вулиця Катедральна 6, кв. 5, код двері 359,
г. Львов ул.Газовая 7
+38 (093) 522-20-02
+38 (098) 841-13-41

НАШІ ПОСЛУГИ

ЗАДОВОЛЕННЯ ДЛЯ ВАС

Не варто відвідувати чоловічий чи жіночий еротичний масаж в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння. Забороняється проносити в номер аудіо-, фото- і відеотехніку, секс-іграшки, презервативи і наркотики. Ми просимо вас поважати працю наших дівчат. Запевняємо: ви будете за це приємно винагороджені.    Поки ви у Львові, ловите шанс отримати еро-масаж від розкішної дівчини. Нехай збудеться ще одне саме сміливе бажання! Записуйтеся на сеанс вже зараз!

Ми здійснюємо замовлення на еротичний масаж для жінок і чоловіків за попереднім записом. Залиште свій номер телефону на сайті, та ми передзвонимо вам найближчим часом.   Якщо ви не можете визначитися з вибором послуги, ми допоможемо підібрати кращий варіант.   Ми робимо все, щоб клієнт отримав максимум задоволення від послуг нашого масажного салону. І тому просимо дотримуватися кількох правил поведінки. Ми не надаємо ні чоловікам, ні жінкам послуг інтимного характеру, тому не потрібно пропонувати це дівчатам на платній основі (в т.ч. оральний секс), а також торкатися до статевих органів масажистки. Не потрібно обмінюватися з дівчиною номерами телефонів. При подібних спробах масажистка відразу ж закінчить сеанс, гроші за який не повертаються.

Чим відрізняється еромассаж від студії Chocolate? Пам'ятайте дівчат на вулиці або в кафе - випещених, з розкішним волоссям, шикарними грудьми і довгими ногами? До них страшно підійти, але не хочеться відводити погляд, а їх пряний шлейф парфумів ще довго зберігається в пам'яті, пробуджуючи найсміливіші бажання.   У студії Chocolate перед вами 5 таких дівчат. І кожна хоче, щоб ви вибрали саме її. Самозабутньо і чуттєво, з пристрастю і ніжністю вона буде робити вам масаж еро. А після дійства ви ще довго будете відчувати присмак, приємно здригаючись кожною клітинкою свого тіла.   За вашим бажанням, наші кращі дівчинки плавно підготують вас до дійства невимушеною розмовою. А після процедури вони приєднаються до вас в душі. Кожна послуга - за окрему плату. Ви можете дізнатися ціну еротичного масажу в відповідному розділі сайту.

В студии "Chocolate "вы можете приобрести подарочные сертификаты для ваших друзей и знакомых. Подарите незабываемые ощущения и ни с чем несравнимые эмоции, и ваш подарок запомнится надолго! Для дополнительной информации свяжитесь с нашим оператором по телефонам:

0988411341
0935222002
Мы вместе подберем для вас наилучшую программу!

Дівчата

Наші масажистки

Инна
Каролина
Роза

Перевагою нашого салону є наші дівчата. Вони здатні дарувати незабутні відчуття і нереальні емоції. Важко знайти у Львові більш досвідчених масажисток-красунь, які так люблять свою справу. Майстерність і професіоналізм - ось головні наші козирі. Дотики наших чарівних дівчат загострять ваші почуття і нададуть нове дихання Вашим таємним мріям

ОНЛАЙН ЗАПИС

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ

Для швидкого замовлення послуг, та інших будь-яких питань-залиште Ваш номер телефону, і ми Вам зателефонуємо!