Ми працюємо тільки за попереднім записом.
Працюємо цілодобово
м. Львів, вулиця Катедральна 6, кв. 5, код двері 359
+38 (093) 522-20-02
+38 (098) 841-13-41

НАШІ ПОСЛУГИ

ЗАДОВОЛЕННЯ ДЛЯ ВАС

Не варто відвідувати чоловічий чи жіночий еротичний масаж в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння. Забороняється проносити в номер аудіо-, фото- і відеотехніку, секс-іграшки, презервативи і наркотики. Ми просимо вас поважати працю наших дівчат. Запевняємо: ви будете за це приємно винагороджені.    Поки ви у Львові, ловите шанс отримати еро-масаж від розкішної дівчини. Нехай збудеться ще одне саме сміливе бажання! Записуйтеся на сеанс вже зараз!

Ми здійснюємо замовлення на еротичний масаж для жінок і чоловіків за попереднім записом. Залиште свій номер телефону на сайті, та ми передзвонимо вам найближчим часом.   Якщо ви не можете визначитися з вибором послуги, ми допоможемо підібрати кращий варіант.   Ми робимо все, щоб клієнт отримав максимум задоволення від послуг нашого масажного салону. І тому просимо дотримуватися кількох правил поведінки. Ми не надаємо ні чоловікам, ні жінкам послуг інтимного характеру, тому не потрібно пропонувати це дівчатам на платній основі (в т.ч. оральний секс), а також торкатися до статевих органів масажистки. Не потрібно обмінюватися з дівчиною номерами телефонів. При подібних спробах масажистка відразу ж закінчить сеанс, гроші за який не повертаються.

Чим відрізняється еромассаж від студії Chocolate? Пам'ятайте дівчат на вулиці або в кафе - випещених, з розкішним волоссям, шикарними грудьми і довгими ногами? До них страшно підійти, але не хочеться відводити погляд, а їх пряний шлейф парфумів ще довго зберігається в пам'яті, пробуджуючи найсміливіші бажання.   У студії Chocolate перед вами 5 таких дівчат. І кожна хоче, щоб ви вибрали саме її. Самозабутньо і чуттєво, з пристрастю і ніжністю вона буде робити вам масаж еро. А після дійства ви ще довго будете відчувати присмак, приємно здригаючись кожною клітинкою свого тіла.   За вашим бажанням, наші кращі дівчинки плавно підготують вас до дійства невимушеною розмовою. А після процедури вони приєднаються до вас в душі. Кожна послуга - за окрему плату. Ви можете дізнатися ціну еротичного масажу в відповідному розділі сайту.

В студии "Chocolate "вы можете приобрести подарочные сертификаты для ваших друзей и знакомых. Подарите незабываемые ощущения и ни с чем несравнимые эмоции, и ваш подарок запомнится надолго! Для дополнительной информации свяжитесь с нашим оператором по телефонам:

0935222002
0988411341
Мы вместе подберем для вас наилучшую программу!

Дівчата

Наші масажистки

Инна
Каролина
Роза

Перевагою нашого салону є наші дівчата. Вони здатні дарувати незабутні відчуття і нереальні емоції. Важко знайти у Львові більш досвідчених масажисток-красунь, які так люблять свою справу. Майстерність і професіоналізм - ось головні наші козирі. Дотики наших чарівних дівчат загострять ваші почуття і нададуть нове дихання Вашим таємним мріям

ОНЛАЙН ЗАПИС

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ

Для швидкого замовлення послуг, та інших будь-яких питань-залиште Ваш номер телефону, і ми Вам зателефонуємо!